Yorgan Yıkama Hizmetleri

Hedef yorgan yıkama hizmetleri sağlayıcısı olarak yorganlarınızı, battaniye, pikeleriniz, yün yorganlarınız steril ortamda yıkama hizmetini sağlıyoruz.

Yorgan ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Yorgan Yıkama İçin Nasıl Bir Firma Tercih Etmeliyim?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Yün yorgan yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hazey Clean Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Hazey Clean'de yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır?

  1. Hazey Clean Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
  2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
  3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
  4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
  5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
  6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
  7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
  8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
Halılarınız kirlendi mi? Halılarınızın yıkanması için halı yıkama hizmeti ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Yorgan Yıkama Püf Noktaları

Yıkaması oldukça zor olan yorganlarınız firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Yorgan yıkamada dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasında yıkama sırasında kullanılacak olan deterjanlara dikkat edilmelidir. Yıkama sonrasında ise yorganların kuruması konusu da önemlidir. Yıkanan yoranlarınız firmamızda son teknoloji kurutma makinaları ile iyi bir şekilde kurutulmaktadır. Firmamızda kaliteli yorgan yıkama deterjanları ile yorganlarınız özenli bir şekilde büyük bir titizlikle kısa sürede yıkanarak evinize kadar da teslim edilmektedir.

Yorgan yıkama işleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamızda siz müşterilerimiz için en uygun fiyata hizmet verilmektedir. Kirlene ve lekelenen yorganlarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz tarafından kısa sürede titiz bir şekilde yıkanmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz size her açıdan kolaylık sağlamaktadır. Her zaman müşteri bütçesi düşünülerek hizmet verilen firmamızda yorgan yıkama fiyatları oldukça uygundur.

Ev hanımları için oldukça zor olan yorgan yıkama işlerinizde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sıkça kullanmış olduğunuz yorganlarınız zamanla kirlenmekte ve tozlanmaktadır. Evde yıkaması oldukça zor olan yorganlarınız firmamızda alanında tecrübe sahibi profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Firmamızda uygun fiyata yorgan yıkama hizmeti verildiğinden dolayı birçok kişi tarafından firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir. Yorganlarınızın yıpranmaması için firmamızda yorganlarınız iyi bir şekilde yıkanmaktadır.

Yorgan nasıl yıkanır içeriğimizi inceleyerek püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Yorgan Yıkama

Özellikle kış aylarında geceleri bizi ısıtan ana parçamızdır yorganlar. Yorgan, yastık bize temas eden ve vücudumuzdaki tüm deri ve saç dökülmelerini içine hapseden nesnelerdir. Yorgan içine hapsettiği deri ve şaç döküntüleri zamanla yerini mite dediğimiz akarlara bırakır.

Akarlar gözle görülmeyecek kadar küçüktür. Bu yüzden nefesimize kaçabilir Yâda derimizde tekrar hayatını sürdürebilir. Sıcak ortamlarda ve özellikle canlıların bulunduğu yerlerde yaşar. Yorgan ebat olarak büyük olduğu için evimizde çamaşır makinesinde yıkamamız imkânsızdır.

Tabii sanayi tipi makinanız yok ise. Bu yüzden yorgan yıkama yerleri vardır. Yorgan yıkama fiyatları için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Evde yorgan yıkamak isterseniz Evde Yorgan Nasıl Yıkanır? adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tertemiz Yorganlar

Halı yıkama gibi yorgan yıkamak için açılan yerlerde yorganlarınız tertemiz olur. Mis gibi kokar. Özel ilaçlar ile çamaşır makinasının sanayi tipi büyük makinalarda yıkanır. Kurulanır. Ağız ve yüzümüzü sürekli değdirdiğimiz yorganların çok iyi temizlenmesi gerekir.

Yorgan Yıkama Sistemleri

Yorgan yıkama sistemleri farklılıklar gösterebilir. Evde kullandığımız çamaşır makinaların sanayi tipli olan yorgan, battaniye, yastık yıkama makinalarında özel ilaçlar ile yıkanır

Yorgan Çeşidine Göre Yıkama

Yorgan cinsine göre makinede yıkama şekli değişir. Yün yorgan için ayrı program, elyaf yorgan için ayrı program, kaz tüyü ya da kuş tüyü için ayrı program hazırlanır. Ve her bir yorgan kendi cinsindeki diğer yorgan ile birlikte yıkanır.

Ön Yıkama

Yorganlar ön yıkama yapılarak yıkanır. Daha iyi temizlenmesi için tıpkı evlerdeki gibi ön yıkama programı seçilir. Ve buna göre yıkanır. Yorgan yıkama teknikleri ile makine 120 litre su alır ortalama olarak. Ve 20 dakika deterjan olmadan sade su il ön yıkama yapar ve yorgan içerisine işleyen kiri yumuşatır. Ardından kirli suyu boşaltır. Ardından seçtiğiniz programa göre 150 litre su alır ve yıkama başlar.

Bu aşamada yorgan kirlerinin çıkması için özel deterjan ilave edilir. Deterjanı otomatik olarak alan makine yaklaşık olarak 1 saate yakın yıkama yapar. Kirli suyu boşattıktan sonra tekrar su alır Ve duru su ile yorgan iyice durulanır. En ufak bir deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde iyice durulanan yorgan kurutma odalarına götürülür.

Steril ortamda kuruyan yorganınız temizlenmiştir.

Hızlı Sipariş Formu

Hızlı Sipariş
Call Now Button